Атракціон «Монетна забавка" для організації бізнесу по чеканці сувенірних монет в туристичній та розважальних галузях.

Термін повної окупності 2 тижні при фантастичній дохідності 500-700 % ! Арифметика цього бізнесу дуже проста : вартість заготовки 2.50 грн.- 3.50 грн., а вартість відчеканеної монети 10-20 грн. Калькулюйте та сміливо дійте, бо під лежачий камінь коньяк не потече ( кажуть, що це стара забута українцями приказка).

Тільки у нашій конструкції використано принцип - НАЙМЕНШІ ЗУСИЛЛЯ ДАЮТЬ НАЙКРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ. ЦЕ ПРИНЦИП ПАРЕТТО - 20% - 80%


В комплект входить:

- штампова оснастка ( корпус ), 1 комплект в зборі;
- комплект з 2-х чеканочних штампів з надзвичайно стійкої інструментальної сталі по унікальній технології ( на даний час є штампи , які використовуються щоденно вже більше 5 років !!! ) – 2 шт. Кожний штамп являється одностороннім – аверс або реверс монети , эскіз розробляється індивідуально для кожного клієнта ,з врахуванням його побажань). Штампи при потребі можна міняти, тобто маючи декілька штампів - можна формувати різні дизайни монеток.
- розхідні матеріали для чеканки в стартовомі пакеті, тобто монетки (заготовка латунна – 100 шт. та заготовка мідна - 100 шт.)

Від Вас тільки бажання та невеличкі зусилля для того, щоб закріпити на колоді корпус 2-ма болтами ( вони також додаються ), поставити нижній штамп, чарівну заготовку на нижній штамп, верхній штамп і зусиллям великого молотка почарувати. І ось результат цього чуда, викуваний власними руками - "ЩАСЛИВА МОНЕТА ".Придбавши стартовий пакет нашого обладнання , Ви отримаєте «Бізнес під ключ», всі необхідні комплектуючі та витратні матеріали для швидкого та успішного старту і супровід бізнесу .

Обладнання монетного атракціону відправляється як посилкою по предоплаті , так і посилкою з післяоплатою, перевізниками - новою поштою , автолюксом або любим іншим зручним шляхом

Ми пропонуємо вам партнерство по втіленню в життя ідей власного бізнесу або ж диверсифікації ваших бізнесів .

Будьте ковалями свого власного щастя , викуйте долю своїми ж руками !


E-mail: master@decor-wood.com
Телефон: +38 067 471 50 32
© Copyright 2008-2014. Декор с дерева и металла ТМ "Decor-wood"